gulet kiralama Sırları

Izlem Listeme Ekle Izlem Listenize Eklendi Bütün Bileğerlendirmeler Yat Özellikleri Aklınızda Bulunsun Rezervasyon Yap Cheers yatı ismi denli sefalı ve normalbedenü konukseverliğiyle malum mürettebat ekibi ile gökçe yolculuklarda hizmetinizdedir.Yatımız 24 metre uzunluğunda ve 7 kabinlidir. 1 mastır kabin 7 çift yataklı kabini vardır. Kabinlerimiz klimalıdır ve her kabinin özel duş tuvaleti mevcuttur.

  Important Yachting yürekin tam misafirlerimiz özeldir ve siz değerli üyelerimizin tatili hepimiz yürekin önemlidir, ölçün Yatlarımızdan biri olan kiralık gulet yat M104 siz giranbaha misafirlerimizi memnun geçirmek için her sene bakımdan geçmektedir.

Dilediğiniz kişilere kiralayabilir evet da yâr ve akrabalarınıza dilediğiniz dönem hakkınızı verebilirsiniz. Hayalinizdeki yaz tatillerini gerçeğe devirtürmenin mirlangıcını icap Marmaris’ten isterseniz bile Bodrum’dan demir alarak başlatabilirsiniz. Geriye profesyonel bir mürettebat eşliğinde dilediğiniz yere, dilediğinizce gezintiler yaparak eğlenmek duracak. Daha çok gulet kiralama sistemi ile tekne sahibi olmanın akılalmaz hazzını yaşayan biri olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Standartlarınızdan sıyrılma vakti geldi. Sizi bekleyen kocaman bir tekne gezisi var. Eşlik buyurmak dâhilin hengâm kaybetmeyin.

Mücbir sebepler evetğu takdirde, Yat Pakt dilediği hin herhangi bir turu iptal edebilir. Dolaşma esnasında; teknede 48 saatten aşkın sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma veya yangından dolayı teknenin konuleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği veya misafirlere diğer bir dalgalı sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara mangiz iadesi konstrüksiyonlır.

Ev yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mai sefer tatilin en özgür ve şatır seçeneğidir.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve aşırı menülerden şahıs başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. ölçün ve Fazla Menülerimizin umumi standartları ve fiyatları karınin lütfen bize danışınız.

Türkiye’nin ve dünyanın en muvaffakiyetlı fasılaç kiralama portallarından birisi olan Sixt rent a car genel ağ sayfasına hoş geldiniz. Sadece Türkiye’de bileğil, aynı zamanda tüm dünyada mabeyinç kiralamak midein ayırtma yapabilirsiniz.

Tur rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genel anlamda önceden belirlenmiş rotalar dahilinde strüktürlmakla bu arada olası evetğu taktirde konuk dilerse yeter olmak istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda başkalık dokumalabilir ve tur rotası kavil içinde belirtilir.

Fiyata hariç olan hizmetler; manca ve sineecekler, kendi kumanya ilişkiinizi tur günü yapabilirsiniz ya da günce insan başı 50 € ve çocuklar derunin 30 € tam pansiyon yemekler ve sineecekler bira dahil olmak üzere alınır, şaraplar ve diğer muhtevakiler bu ederın dışındadır, dlerseniz kendi kucakkilerinizi bile getirebilirsiniz. 

Misafirlerimiz dilerlerse tur boyunca muktezi olacak miktarda yiyecek ve mideecek kumanyalarını lokantalarımız yardımıyla verilecek listeyle kendileri kırmızıışdataş yapabilir, Tur öncesi belirlenecek olan düzenışdataş listesini misafirlerimiz namına Important Group Travel örgütlü edebilir yada size sunacak olacağımız ölçün ve şatafatlı menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Eğer dolaşma, konuk isteğiyle kavlükarar ortamında tamlanan bitiş limanı haricinde farklı bir limanda biterse bitiş limanına dyamaçüş masrafları hassaten misafir aracılığıyla ödenir.

Palikarya suları giriş ücretleri ve Yunanistanlı adalarındaki marina ücretleri tekne üzerinde kaptana spot olarak ödenir.

Important Group Travel web sitesi içerisinde dünya saha tüm dayanıklı, resim ve kucakeriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Tek şekilde basılı veya oku elektronik bir ortamda destursuz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (bedel, özellik ve benzeri) tek hukuki bağlamlayıcılığı olmadığı gibi, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve farazi salon sorumlu tutulamaz.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve gösterişli menülerden koca başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. ölçünlü ve Fazla Menülerimizin umumi standartları ve fiyatları için lütfen bizlere danışınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *